• Groomerzy

 Szanowni Państwo

Jesteśmy importerem i dystrybutorem najwyzszej jakości nożyczek, trymerów i kosmetyków dla psów i kotów z przeznaczeniem do pielęgnacji psów wystawowych, profesjonalnej pielęgnacji w salonach groomerskich oraz pielęgnacji w warunkach domowych. W naszej ofercie znajdują się kosmetyki:

  • Linia Charme to kosmetyki produkcji Włoskiej klasy Show Premium 
  • Linia So Posh - fenomenalne kosmetyki profesjonalne, w tym najlepsze na rynku kosmetyki do pielegnacji ras długowłosych takich jak Yorkshire Terier, Matańczyk, Shi Tzuh i Lahasa Apso
  • Record Speciale - ekonomiczna linia profesjonanych kosmetyków groomerskich, dostępnych także w opakowaniach detalicznych.

Ponadto oferujemy artykuły dla zwierząt przydatne w hodowli psów rasowych oraz jako asortyment uzupełniający dla salonów groomersich (podkłady dla szczeniąt, zabawki, smycze, szelki, obroże, kocyki etc). Większość oferowanych produktów jest dostąpna dla groomerów i hodowców psów rasowych w specjalnych cenach . Aby poznac ceny dla groomerów  należy: zarejestrować się w sklepie i przesłać na adres info[@]canisfera.pl dane firmy wraz z numerem NIP. Wysłając na email usuń nawiasy z adresu.

Nasza firma to przedsiębiorstwo którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta. Firma bazuje na zespole doświadczonych pracowników i ekspertów.

Nasz wewnętrzny kodeks wartości:

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta. 

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą usprawniać swoja pracę i oszczędzać czas.


Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji. 

Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom. 

Zapraszamy do Współpracy

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny